Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam kandidátů volební obvod 2

23. 8. 2018

Sokolovsko - Mariánskolázeňsko, senátní obvod č. 2

Kombinace čísel 2 a 9, která mi byla přisouzena de facto osudem pro říjnovou volbu senátora v našem regionu, který patří na k těm nejslabším v republice. Odcházející lidé za prací do německého příhraničí, odliv mladých za zkušenostmi bez návratu. Žádné dobré vyhlídky při rostoucí světové konkurenci v době další průmyslové revoluce, robotizace, automatizace.

Nabízím nezávislost, diskusi nad rolí občana a jeho možnostech ovlivňovat politiku a politiky svým jednáním, zájmem o věci veřejné. S vlastní zkušeností, jak překonat nesmyslnost volebního zákona i vlastní ostych a postavit se lidem čelem, po poněkud krušném období v předchozím půl roce mého rodinného života, mohu s čistým svědomím říci, že opravdu jde uvést do života vše, co si člověk umane.  "Sbírat" podpisy s osobními údaji svých spoluobčanů byla fakt krušná cesta, ale s trochou nadsázky můžu konstatovat, statisticky 1 podpis za 3 minuty = 50 hodin na ulici. Vím, že to pro mnohé z Vás bylo úsměvné, poslouchat ten ústní kolovrátek, pro někoho třeba k zamyšlení. 

Tož tak, půl cesty je za mnou, za Vámi. Zkuste si o mně něco přečíst v předchozích příspěvcích, či na jiných webech, které zpravuji. Nemám za sebou žádného sponzora, který mi bude financovat reklamy, plakáty, spoty. Politické stany mají nemalé prostředky a možnosti, ale věřím, že David je v každém z nás, který může zdolat Goliáše, při používání obou hemisfér mozkových :-). 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář