Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mně

Motto : Naší konvencí je nekonvenčnost (George Gordon Byron)jiri-004.jpg    

Nar.1969, ženatý, 3 dcery.  

Nejvyšší dosažené vzdělání SŠ s maturitou, sokolovský rodák.

Znalost cizích jazyků - aktivně Nj, Aj, pasivně italsky, rusky, bezplatný dárce krve.       

 

Politicky činný od roku 1997 (1998 - 2002 člen zastupitelstva, kde jsem pracoval v komisi životního prostředí a finančním výboru, členem ČSSD do půli roku 2006), od 2006 Strana zelených. Přerušené členství od 3/2011-9/2011 - ukončení členství.

Ekologem a dobrovolníkem tělem i duší, v roce 1999 jsem založil ekologické občanské sdružení Natura 99. Hlavními tématy, kterými se zabývám jsou invaze - odpadová (třídění odpadů, obalů) i organizmů - bolševník velkolepý). Od 2009 jsem byl členem Rady ANNA KK. Ukončené členství podzim 2011.

Dalšími koníčky jsou - sport (sportovní atletická třída, v mládí jsem závodně běhal tratě 400, 800m), rád jezdím na kole. V mládí jsem také hrával závodně šachy.

Zabývám se komunální politikou a prezentací témat z této oblasti na internetu, které si také zaslouží pozornost (Hejtmanské, Sokolovské stránky).  

Spolupráce s Hnutí DUHA, EKOKOM Po složení maturitní zkoušky (1987) jsem prošel řadu povolání. Ihned po gymnáziu jsem nastoupil do chemických závodů jako aparátčík (obsluha aparátů), po vojně (do 1990) jsem začal studovat VŠ v Českých Budějovicích (učitel. aprobace Aj, Tv), kvůli zranění z vojny jsem ukončil ve 2.semestru. Následovalo zaměstnání krupiéra. Netrvalo dlouho a vycestoval jsem za praci do zahraničí (5 let). Po návratu jsem nastoupil jako skladník (3 roky), dále pojišťovací agent, manažer fotbalového klubu, odečítač vody, obchodní vedoucí (1 roky), jednatel společnosti (3 roky), OSVČ (zprostředkování služeb). V současné době pracuji v zahraničí jako operátor výroby.     

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář